OTUR – Portal Ogłoszeń Turystycznych wystartował!

Witamy Was w Portalu Ogłoszeń Turystycznych OTUR. Zapraszamy Was do dodawania ogłoszeń turystycznych i szukania informacji.

Oddajemy do Waszej dyspozycji Portal Ogłoszeń Turystycznych OTUR. To miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo informacji z szeroko pojętej dziedziny turystyki.

To, czego będzie tu, mamy nadzieję, najwięcej, to ogłoszenia turystyczne. Liczymy, dzięki portalowi OTUR znajdziecie wszystko to, czego szukacie, w JEDNYM miejscu.

Naszą domeną będą ogłoszenia turystyczne. Ogłoszenia różnego rodzaju, w tym przede wszystkim:

  • oferty wycieczek i wypadów
  • oferty hoteli, noclegów, schronisk, pensjonatów i kwater prywatnych
  • oferty handlowe: artykuły i akcesoria turystyczne, żywność, gadżety
  • ogłoszenia – sprzedam, kupię, zamienię, oddam

Szczególnie zapraszamy też miłośników turystki chcących odsprzedać zarezerwowane miejsca na wycieczki, wyjazdy, wypady i wszelkie inne imprezy turystyczne. Wiemy, że takie przypadki są bardzo częste.

Ogłoszenia będziemy uzupełniać rozmaitymi informacjami z branży turystycznej, które będą interesować osoby lubiące podróżować, zwiedzać i wędrować po Polsce i świecie.

Nasz portal będzie się rozwijał, zmieniał się, rozszerzał zakres usług. Liczymy na Wasz w tym udział. Chętnie przyjmiemy sugestie od Was, jakie jeszcze inne funkcjonalności by się Wam przydały.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z portalu OTUR i w razie potrzeby do kontaktu z nami.

Życzymy przyjemnego korzystania z Portalu Ogłoszeń Turystycznych OTUR!